Компанія OWENS CORNING


3 2009 року наша компанія отримала право офіційно представляти  на українському ринку бітумну черепицю, теплозвукоізоляцію Owens Corning(США).
Owens Corning є провідним світовим виробником і розробником нових технологій в галузі скловолокна.
Вже більше 50 років постійно знаходячись у списку 500 найкрупніших компаній США Fortune 500, Owens Corning є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів з високоефективних композиційних материалів на основі скловолокна.

ІСТОРІЯ


Історія компанії  Owens Corning — це не просто історія ізоляції чи будівельних матеріалів, або навіть дати винаходів і будівель: це заплутана історія інновацій та зростання, що спонукали до нових винаходів, цікавості та міцних партнерських стосунків, що розвивалися десятиліттями.

Коріння компанії сягає корінням у лабораторний експеримент 1800-х років, який завдяки несподіваному повороту створив ізоляцію з мінеральної вати. Це поклало початок хвилі інновацій для того, що з часом стане індустрією ізоляції, яку Owens Corning очолює сьогодні. Протягом наступних десятиліть компанія експериментувала зі склом, співпрацюючи з організаціями, щоб розробити нові програми та методи виробництва для своїх інноваційних продуктів.

На рубежі 20-го століття виробництво скла було зосереджено на тарі. До 1920-х років компанія Owens Bottle Machine Company міцно закріпилася на ринку розливу. Однак поява сухого закону в США та Велика депресія принесли низку проблем, які спонукали до вивчення інших можливостей скла. Експерименти зі скляними волокнами привели до створення таких продуктів, як склоблок і, зокрема, перший утеплювач з мінеральної вати. Таке зближення скла та ізоляції змусило дві провідні на той час американські скляні компанії, Corning Glass Works і Owens-Illinois, створити партнерство в 1935 році для обміну знаннями та витратами на вивчення розробок скловолокна. Партнерство створило низку нових матеріалів, процесів і застосувань у склі та ізоляції, а в 1938 році було офіційно створено Owens-Corning Fiberglas Corporation.

Компанія, яка стала відомою просто як Owens Corning, продовжувала впроваджувати інновації та налагоджувати партнерства для розширення та зміцнення своїх можливостей у наступні роки. Коли компанія знайшла нові способи використання своїх матеріалів, у 1960-х роках вона започаткувала бізнес з виробництва покрівлі та бітуму, а в 1990-х – композитів. У міру свого зростання у Owens Corning створювали й відмовлялися від інших компаній. Компанія пережила спробу ворожого поглинання у 1980-х роках, підтримувала глобальні архітектурні подвиги протягом 1900-х і 2000-х років і постійно отримувала численні нагороди та відзнаки за безпеку, стійкість, корпоративне лідерство та якість продукції.

Команда компанії зросла до понад 19 000 співробітників у понад 30 країнах світу, і впроваджує процеси та матеріали, створюючи нові можливості та галузі для Owens Corning і глобального виробництва. У всьому цьому компанія постійно демонструє рішучу прихильність до побудови сталого майбутнього за допомогою інновацій у матеріалах таким чином, щоб побудувати краще майбутнє для своїх клієнтів, постачальників, співробітників і всього світу.

Owens Corning є лідером майже в кожній галузі, де присутня компанія. Своїми технологічними рішеннями, що екомномлять енергію і захищають навколишє середовище, Owens Corning допомагає зробити оточуючий нас світ краще і чистіше.

Більш розлого про компанію Owens Corning та продукцію, що вона випускає, ви можете прочитати на сайті
http://www.owenscorning.com

ІСТОРІЯ ІННОВАЦІЙ


ВСЕСВІТНЯ ВИСТАВКА 1939 РОКУ

Компанія Owens Corning продемонструвала нові матеріали, зокрема оббивку, драпірування, шторки для душу та прилади, ізольовані ватою Fiberglas™. Компанія виготовляла безперервну пряжу на місці на виставці та роздавала відвідувачам зразки скловолокна та буклети — і навіть мала прибуток!

Всесвітня виставка 1939 р.

Де Owens Corning живе і працює


Продукція Owens Corning робить будівлі комфортнішими, енергоефективнішими та безпечнішими. Це включає в себе ізоляцію, яка зменшує витрати на опалення та охолодження, черепицю, яка відбиває сонячні промені та захищає дах від несприятливих погодних умов, а також армовані склом композитні матеріали, які пропонують переваги в роботі в широкому діапазоні застосувань.

128836 fibeglass shingles
1960-ті склополотно для черепиці

Армування скловолокном для бітумної черепиці протистоїть вогню краще, ніж органічні або паперові мати, які широко використовувалися в середині 20-го століття, особливо в США. Інновації Owens Corning допомогли очолити перетворення на ринку.

128836 70s energy crisis
1970-ті Енергетична криза

Owens Corning виробляє черепицю на основі матів Fiberglas™, яка забезпечує власників будинків покращеним матеріалом для більш ефективного збереження температури в їхніх домівках. Компанія рекламувала власникам будинків способи контролювати частину споживання енергії та витрати, використовуючи гасла, зокрема «ізоляція дешевша за нафту» та «проведення дня на горищі може заощадити понад 100 доларів США на опаленні та охолодженні».

128836 burj khalifa
Виведення ізоляції на нові висоти

Застосування високоефективної ізоляції з мінеральної вати Owens Corning злетіло на нові висоти в 2010 році як частина найвищої будівлі в світі. Thermafiber® SAFB™ (протипожежні звукопоглинаючі мати) забезпечують звукоізоляцію 163-поверхової вежі Бурдж-Халіфа в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати.

128836 fiberglass innovation
Наступне покоління ізоляції зі скловолокна

У 2021 році компанія, яка винайшла скловолоконну ізоляцію, оголосила про свій останній прогрес — ізоляцію PINK Next Gen™ Fiberglas™. Використовуючи передову технологію волокна, PINK Next Gen™ швидше та зручніше встановлювати порівняно з існуючими продуктами. Виготовлений за допомогою електрики, здобутої на 100% від енергії вітру, він також встановлює галузевий стандарт для переробленого вмісту.

Як Owens Corning будує


Легкість і довговічність скловолоконних матеріалів робить їх хорошим вибором для інноваційних продуктів, як ті, що вироблені Owens Corning, які використовуються для створення речей, які повинні бути ефективними та надійними протягом тривалого часу, часто в ситуаціях, коли інфраструктуру важко побудувати  або важко замінити.

128836 trans alaska pipeline
1970-ті Трансаляскинський нафтопровід

 

128836 hajj terminal 1
Термінал Хадж в Саудівській Аравії

 

128836 9 11memorial
2006 Національні меморіальні фонтани 9/11

 

128836 wind turbine
Вітрові лопаті та турбіни

 

Як Owens Corning рухається


Скловолокно пропонує переконливу альтернативу сталі та іншим традиційним матеріалам у безлічі транспортних засобів. Воно поєднує в собі меншу вагу з економією палива та свободу дизайну, що забезпечує елегантну форму і довговічність.

128836 corvette
1953 Chevrolet Corvette

 

128836 tires
Автомобільні шини, армовані скловолокном

 

128836 vehicle designs
Естетичність і гнучкість дизайну

 

Як Owens Corning залишається в безпеці


Скловолокно з самого початку було визнано універсальним матеріалом із властивостями, які можуть допомогти захистити людей і майно. Покращена вогнестійкість була важливою перевагою матеріалів Owens Corning із самого початку, і це сфера, де ми продовжуємо впроваджувати інновації.

128836 navy wwii
1939 і Друга світова війна

Вогнетривке скловолокно Fiberglas™ було стандартною ізоляцією для всіх кораблів ВМС. Оскільки традиційних матеріалів стало мало, Fiberglas™ став ефективною альтернативою. Owens Corning розробив і поставив військово-морським силам Navy Board, білу вовну та спеціальну морську вовняну ізоляцію, сепаратори батарей, шиті та металеві сітчасті ковдри та ізоляцію електричних проводів. Ми також працювали спільно з ВПС США над розробкою пластикових ламінатів низького тиску для використання в конструктивних частинах літаків.

128836 nasa
1960-ті Дослідження космосу

 

128836 formaldehyde free
2018 Периметр стримуваня пожежі без формальдегідів

Owens Corning стала першою компанією, яка запропонувала систему стримування пожежі по периметру без формальдегіду в Північній Америці. Компанія представила систему на виставці для професіоналів будівництва та дизайну «Фасади+». Система виготовлена з безформальдегідної ізоляції з мінеральної вати Thermafiber® Firespan® and Safing™.

Компанія Owens Corning щоденно робить все можливе, щоб мати можливість надати своїм клієнтам високоякісні продукти: ізоляцію, покрівлю, сайдінг, штучний облицювальний камінь, а також композитні скловолоконні матеріали, що використовуються в транспорті, електроніці, телекомунікаціях та багатьох інших високотехнологічних завданнях.

Коротка історія Owens Corning

1932 - в Owens Illinois вироблено перше скловолокно.

1935 - компанія Corning Glass - експерт у виробництві скловолокна, починає співробітництво з Owens Illinois.

1938 - обида "батьки" створюють нову компанію Owens-Corning Fiberglas Corporation.

II світова війна - продукція Owens Corning використовується для різних цілей, найбільш важлива - угода з американським флотом (US Navy).

1945 - росте широке використання скловолокна (FRP - підсилений скловолокном пластик), виготовлений перший човен, перша вудка...

1953- більше 10.000 автомобілів Corvette першого покоління виготовлено з корпусом з FRP.

1969 - місяцехід з ізоляцією матеріалами Owens Corning полетів на Місяць, перша людина ступила на поверхню Місяця в скафандрі, що вироблений з матеріалів Owens Corning.

1976 - вперше оберт перевищує 1 млрд. доларів США.

1977 - Owens Corning робить перший крок в бізнесі по виробництву бітумної черепиці, перше використання склохолсту для виробництва черепиці. Склохолст для черепиці - власного виробництва. Причому слід замітити, що Owens Corning була першою компанією у світі, яка почала використовувати в якості основи для бітумної черепиці склохолст. До цього використовувався тільки папір.

15 серпня 1980 - компанія Owens Corning уклала контракт зі студією Metro-Goldwyn-Mayer на використання Розової Пантери (Pink Panther tm) для маркетингової підтримки своєї продукції.

1996 - побудована нова будівля головного світового офісу компанії в Толедо.

2005 - річний оберт склав 6 млрд. доларів США.

2007 - закінчене придбання частини компанії Sain-Gobain Vetrotex (що займається не будівельними матеріалами), 4.500 нових колег по виробництву і дистриб'юції скловолоконних продуктів приєднались до Owens Corning.

В даний час OC - це 20000 робітників на більш, ніж 300 заводах в більш, ніж 25 країнах. Уособленням даного часу для компанії є інновації, винаходи, прогрес.

oc building 2

Компанія Owens Corning - це

Лідерство
Компанія є світовим лідером у виробництві скловолокна для будь-яких цілей. Owens Corning - один з найкрупніших у світі виробників скловати. Заводи та офіси компанії розташовані по всьому світу. 

Інновації та науково-технічний прогрес
Компанія Owens Corning першою у світі використала склохолст для виробництва бітумної черепиці. Розробки компанії використовувались при першій висадці людини на Місяць, в морському флоті США у Другій світовій війні.

Надійність та якість випускаємої продукції
Компанія Owens Corning має власні сертифіковані лабораторії контролю якості випускаємої продукцій. Також продукція проходить регулярний контроль незалежних зовнішніх лабораторій на предмет відповідності всім стандартам якості. Обираючи продукцію Owens Corning, Ви можете бути впевненими в тому, щоо Ви обираєте якість і довговічність.

2022 12 23 14.00.40

Багато хто не може збагнути, наскільки велика і глобальна компанія Owens Corning. Вона має виробничі потужності по всьому світу.

Наприклад, кількість заводів тільки в США вражає. Крім того, є власні заводи з виробництва бітуму, скловолокна, склохолста, власні лабораторії, в яких, крім тестування якості продукції, проводяться наукові дослідження і здійснюються розробки нових технологій. На малюнку нижче показана мережа потужностей, що зайняті у виробництві покрівлі - бітумної черепиці (та сировини для неї - бітуму і склохолсту). 

2022 12 23 14.00.33