Базальтові гранули 3M™


Барвисті мінеральні гранули, які допомагають відбивати сонячні промені, забезпечуючи водночас красу і стильність покрівлі. Єдиний компонент черепиці, який купується у іншого виробника - світового лідера в цій галузі, компанії 3M - одного зі світових лідерів з виробництва даної продукції.

Бітумна черепиця Owens Corning має антигрибкове покриття AR, яке довгий час протидіє появі мху та плісняви на поверхні бітумної черепиці (Owens Corning - єдина у світі компанія, що дає гарантію на таке покриття).

Насправді це покриття - це, власне, властивість крихти (гранул), якою вкрита бітумна черепиця. Кожна гранула - це мінерал (в данному випадку - базальт), що вкритий мідним шаром, зверху якого, в свою чергу, нанесене керамічне покриття. Саме наявність в гранулі шару міді і надає крихті на битумній черепиці властивість стійкості до утворення на ній мха і плісняви. Гранули 3M™ (структура показана на малюнку праворуч) для бітумної черепиці Owens Corning як раз мають такий шар міді.

image 2022 12 23 16 58 04
streakguard logo

ЗАХИСТ ВІД ВОДОРОСТЕЙ STREAKGUARD™

Не дозволяйте росту водоростей псувати зовнішній вигляд вашого будинку. Як лідер в галузі інновацій, Owens Corning змішує вкриті міддю гранули, які допомагають протистояти росту водоростей на наших барвистих гранулах у спосіб, який є власним і науково розробленим для задоволення потреб конкретних регіональних кліматів.

Захист від водоростей Owens Corning® StreakGuard™ допомагає пригнічувати ріст синьо-зелених водоростей, щоб забезпечити захист від цих потворних чорних смуг.

trudefinition feature