sure nail pic

Технологія SureNail™


 

Ексклюзивна технологія SureNail™, що застосовується компанією Owens Corning для виробництва ламінованої черепиці TruDefinition Duration, забезпечує їй ряд беззаперечних переваг:

- стійкість до вітру до 210 км/г

- найкраще склеювання гонтів черепиці (за рахунок смуги склотканини в місці склеювання)

- якісне кріплення гонту, внаслідок виділеної смуги для прибивання цвяхом (фірмова смуга склотканини, що виконує функцію шайби, також не дає цвяху пробитися крізь гонт)

- швидкий і правильний монтаж

- більш високу стійкість до різних механічних навантажень (більщ плотний склохолст в зоні SureNail™ міцно тримає цвях.)

- і, як наслідок всіх пунктів, - більшу довговічність!

 

surenail gun

 

Бітумна черепиця Owens Corning - єдина в світі, що має таку технологію кріплення! З недавніх пір наші конкуренти намагаються застосувати подібну технологію на своїх моделях черепиці, але у конкурентів це всього лише візуальна імітація самої смуги, без яких-небудь технологічних переваг! Ця технологія дозволяє досягти вітростійкості бітумної черепиці до 210 км/г при прибиванні гонту всього 4-ма цвяхами!

Технология SureNail

До цієї технології входить 3 складових:

1. Більш широка спеціальна область для прибивання цвяхами (власне, область, в яку мають входити цвяхи при монтажі).
На перший погляд вираз "більш широка область для прибивання цвяхами" звучить кумедно. Але це тільки на перший погляд...
Давайте розберемося, що Owens Corning маєна увазі під словами "область для прибивання цвяхами". Так як це область, в яку повинні входити цвяхи, ці цвяхи повинні утримувати (кріпити) черепицю на даху.
Давайте проведемо експеримент. Можете вставити цвях в гонт черепиці в будь-якому місці поза цією областю (те ж саме можете спробувати для будь-якої іншої бітумної черепиці) і спробувати з силою рухом цвяха розширити отвір. Думаємо, у Вас це легко вийде (отвір збільшиться)... Тобто якщо прибивати черепицю поза цією областю, то черепиця під дією своєї ваги, вітру може фактично "розбовтатися" на даху і зможе зрушуватися? Спробуйте виконати те саме, вбивши цвях у гонт у спеціальній області для прибивання цвяхів. Отвір не так легко збільшити.
Вся справа в тому, що саме в цій області в основі бітумної черепиці Owens Corning використовується спеціально посилене склополотно, яке набагато міцніше за склополотно, що використовується в інших місцях черепиці (у цьому місці використовуються волокна іншого типу і щільності).
Крім того, ця область посилена наклеєною зверху смугою склотканини, що створює спеціальний додатковий шар міцності утримання цвяха.
Тому важливо прибивати черепицю саме у тій спеціальній області. Це забезпечить стійкість покрівлі до вітру та інших механічних впливів.

2. Супергерметичність при склеюванні гонт черепиці між собою після укладання черепиці, що забезпечується спеціальним клеєм.
Цим клеєм нанесена смуга на верхній стороні гонта. Завдяки цьому клею гонти після укладання, вже перебуваючи на даху, поступово склеюються в єдину масу.
Ви можете спитати, а чому клеюча тільки смуга?
Чому клеєм повністю не вкрита задня частина? Owens Corning відповідає, що смуги абсолютно достатньо, що повністю підтверджують тести на вітростійкість, які компанія проводить щорічно для підтвердження якості своєї продукції.

3. Сверхсильне склеювання між собою гонта.
Також для забезпечення заявленої вітростійкості ламінованої черепиці.

surenail baner

ЧЕРЕПИЦЯ СЕРІЇ DURATION®

З технологією SureNail® з Трьохшаровим захистом®

For the ultimate in protection, Duration® з тезхнологією SureNail® забезпечує унікальне трьохшарове підсилення зони кріпленя, коли запатенотвана міцна спроектована тканина перекриває шар черепиці, забезпечуючи чудову міцність кріплення.

surenail 3 layers ua
Черепиця серії Duration® проти двох найкращих конкурентів
2 5x

КРАЩЕ

СТІЙКІСТЬ ЦВЯХА НА ВИРИВАННЯ
ezj2tc3rveeomgvkrrau
9x

КРАЩЕ

СТІЙКІСТЬ ДО ПРОДАВЛЮВАННЯ ЦВЯХА
nail blow through
2x

КРАЩЕ

СТІЙКІСТЬ ДО РОЗШАРУВАННЯ
delamination