Trumbull picture

Бітум Trumbull®


У виробництві бітумної черепиці використовується тільки високоякісний окислений бітум Trumbull® (виробництва компанії Owens Corning), який забезпечує довговічність і міцність покрівельного покриття.

Модифікатори при виробництві бітуму не використовуються

Так, багато виробників бітумної черепиці (особливо з північних регіонів), заявляють про свої високотехнологічні продукти на основі модифікованого бітуму, і кажуть, що він краще.

Так, це теж може бути якісний продукт, але ніхто не задумується, а що він отримує від цих модифікаторів? Власне тільки можливість укладки при більш низьких температурах, на цьому переваги закінчуються. 
Коли ж черепиця вже лежить на даху, будь-які модифікатори абсолютно безкорисні.

Якісний же окислений бітум забезпечить довговічність покрівлі, він не будет окислюватися прямо на покрівлі, так якк вже пройшов процес окислення в виробничих умовах.

Бітум Trumbull® - лідер серед бітумів, який постачається різним компаніям-виробникам бітумної черепиці. Бітум Trumbull® виробляється компанією Owens Corning з 1921 року. Десятиріччями збираючи дані, що необхідні для повного розуміння властивостей і можливостей бітуму, компанія  змогла застосувати неоціненні експертні знання для створення надійного, постійно високоякісного бітуму, для використання у виробництві бітумної черепиці, бітумных мастик і клею, інших покриттів.

І коли компанія Owens Corning говорить "постійно високоякісного", вона може довести це. Кожен завод по виробництву бітуму Trumbull® має в своєму розпорядженні власну лабораторію контролю якості, щоб бути впевненими, що кожна партія матеріалу відповідає жорстким стандартам якості продукції.

Але це лише перший пункт...

Компанія Owens Corning також регулярно відсилає зразки своєї продукції на дублючу перевірку до своєї технічної лабораторії в Самміті (штат Іллінойс). Лабораторія в Самміті акредитована ассоціацією American Association of State Highway Transportation Officials (AASHTO) – однією з найбільш поважаємих організацій в США, що контролюють якіст бітуму.

Найвища якість від партії до партії, що зарекомендувала себе, - головна причина лідерства бітуму Trumbull® з року в рік.