Колір року 2017 – Sedona Canyon


 

color of the year hero desktop wide 2x scaled

НАТХНЕНИЙ ПРИРОДОЮ


На знак пам’яті гравітаційній і тактильній якості деревини, яка змушує нас доторкнутися до неї, а також заспокійливому впливу блакитного кольору на наше життя, ми раді назвати черепицю Sedona Canyon з нашої колекції дизайнерських кольорів Duration® Designer як КОЛІР РОКУ 2017 бітумної черепиці Owens Corning. Це колір, який водночас обґрунтовує нас і дозволяє нам мати більшу різноманітність у виборі кольорів незалежно від пори року.

oc dsdp sedonacanyon after wr
red brick home with sedona canyon roof shingles

ВИБІР КОЛЬОРУ РОКУ 2017


Мистецтво підбору кольору року покрівлі складне. Хороший колір даху дозволить вам почувати себе в цілісності з природою в один сезон, а в наступний — на світлі та просторі — гарний колір даху може як поєднуватися з усіма зовнішніми елементами, так і з природним оточенням і все одно відображати вашу індивідуальність у кольорі. Sedona Canyon — ідеальний колір даху для цього. Він теплий і нагадує дерев’яну черепицю, але має набагато більше нюансів із різноманітними тонкими відтінками, тож забезпечує відчуття кольору, з яким дерево ніколи не зрівняється. Відтінки паленої умбри, каштана та іриски з відтінком синього (який можна читати як блакитний, сірий або фіолетовий, залежно від інших зовнішніх елементів) допомагають надати даху Sedona Canyon глибину та розмірність, а також видатний кольоровий ефект.

color of the year house desktop wide 2x 1

TRUDEFINITION DURATION DESIGNER AR


Черепиця серії Duration® Designer®  забезпечує вражаючу привабливість завдяки нашій кольоровій платформі TruDefinition® в спеціально розробленій лінійці дизайнерських кольорів, а також високій продуктивності та довговічності нашої запатентованої технології SureNail®. З вражаючою обмеженою довічною гарантією (доки у вас є будинок) і захистом від вітру 210 км/г.