TruDefinition® DURATION® DESIGNER

Bourbon Tablet Hero 1

Ексклюзивний колір 2022 року  - BOURBON


 

Бітумна черепиця серії Duration® пропонує дивовижний зовнішній вигляд  з нашою платформою кольорів TruDefinition®  Designer з високими технічними характеристиками та міцністю нашої запатентованої технології SureNail®. З вражаючою  обмеженою пожиттєвою гарантією (стільки, скільки Ви володієте будинком) і вітростійкістю 180 км/г.

SCOTY 22 Bourbon

Представляємо колір Bourbon

БАГАТОШАРОВІ ВІДТІНКИ УОСОБЛЮЮТЬ ТЕПЛО І ВИШУКАНІСТЬ

Холодні сині тони змішуються з теплими тонами золота в нашому визначному кольоровому міксі  Bourbon. Багатошарові відтінки привертають увагу заспокійливими тінями моря і неба на противагу  землянистій теплоті карамелі, шкіри і шоколаду. Насичена глибина цього міксу кольорів надає  Bourbon його найбільшої сили - всебічності і закінченості оздоблення. Вся черепиця колекції TruDefinition® Duration® Designer Colors має запатентовану технологію SureNail® для захисту елементів покрівлі протягом всього року.

swatch bourbon

TRUDEFINITION DURATION DESIGNER AR


Черепиця серії Duration® Designer®  забезпечує вражаючу привабливість завдяки нашій кольоровій платформі TruDefinition® в спеціально розробленій лінійці дизайнерських кольорів, а також високій продуктивності та довговічності нашої запатентованої технології SureNail®. З вражаючою обмеженою довічною гарантією (доки у вас є будинок) і захистом від вітру 210 км/г.