midnight plum shingle

Колір року 2023 - MIDNIGHT PLUM


 

midnight plum scoty copy

СУЗІР'Я КОЛЬОРУ


Коли закінчується один день і починається інший, чорнильно-блакитний колір переходить у насичений фіолетовий, наповнюючи нічне небо відчуттям дива та можливостей. Це сила Midnight Plum. Привабливий і інтригуючий, колір черепиці 2023 року викликає вражаючі відтінки, які виникають після настання темряви. З королівськими фіолетовими відтінками та елегантними сріблястими відтінками цей новий колір є відмінним і при цьому універсальним вибором для домовласників. Ця черепиця TruDefinition Duration має передові характеристики запатентованої технології SureNail, достатньо міцна, щоб витримати погоду протягом цілого року.

ПОБАЧТЕ РІЗНИЦЮ


Подивіться на трансформацію з викоричтанням черепиці TruDefinition® Duration® на цьому будинку із застосуванням Кольору черепиці 2023 року - Midnight Plum.

ДО

ПІСЛЯ

TRUDEFINITION DURATION AR


Черепиця серії Duration® Duration®  забезпечує вражаючу привабливість завдяки нашій кольоровій платформі TruDefinition®, а також високій продуктивності та довговічності нашої запатентованої технології SureNail®. З вражаючою обмеженою довічною гарантією (доки у вас є будинок) і захистом від вітру 210 км/г.