GAMRAT – ЯКІСТЬ, ЯКА ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННОЮ РОКАМИ

Gamrat SA існує на польському ринку вже понад 80 років. З самого початку ми займаємося переробкою пластику, щоб з часом стати лідером будівельної галузі. Поступово ми розширили нашу початкову пропозицію новими продуктами: ПЕ та ПВХ труби, полівінілхлоридні та сталеві водостоки, софіти, а також інноваційні системи лоткового та лінійного водовідведення, які використовуються не лише підрядниками інфраструктурних будівель та громадських місць, а й індивідуальними клієнтами.

Чому Gamrat?

Як виробник будівельних матеріалів з багаторічним досвідом, ми усвідомлюємо, наскільки важливо інвестувати в нові технології, і постійно прагнемо підвищувати стандарти якості. Кожен із запропонованих нами товарів характеризується відмінними технічними параметрами. Незалежно від того, чи потрібні вам сталеві ринви, ПВХ або ПЕ труби, дахові софіти або дренажні канали, ви знайдете те, що шукаєте в широкому асортименті Gamrat SA.

Як говорить наш девіз: лідер задає напрямок! Тому, вирішуючи співпрацювати з нами, ви отримуєте знання, досвід і найвищу якість в комплексі.

Колекції водостічних систем та софітів Gamrat

Pink Panther laying