Про GAMRAT

stalgam 2 scaled копія

Gamrat SA існує на польському ринку вже понад 80 років. З самого початку компанія займається переробкою пластику, щоб з часом стати лідером будівельної галузі.  Як виробник будівельних матеріалів з багаторічним досвідом, компанія усвідомлює, наскільки важливо інвестувати в нові технології, і постійно прагне підвищувати стандарти якості. Кожен із запропонованих нами товарів характеризується відмінними технічними параметрами.

Компанія Gamrat постійно розвивається та вдосконалюється. Разом із найбільшим акціонером - ТОВ "Lentex" з Люблинця - Gamrat SA будує сильний бренд і піклується про звання найкращого виробника у своєму секторі ринку. Щоб задовольнити потреби ринку, що розвивається, компанія постійно модернізує продукцію. Матеріали Gamrat SA є інноваційними та найефективнішими. Ми слідкуємо за сучасними тенденціями, гарантуючи при цьому якість і безпеку.

ПЕРЕВАГИ І ВЛАСТИВОСТІ

СЕРТИФІКОВАНА
ЯКІСТЬ

ЕКОЛОГІЧНО

СОЦІАЛЬНО
ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

Однією з основних категорій товарів є саме широкий ассортимент водостічних систем Gamrat. Різноманітні кольори та лінійка розмірів дозволяє обрати систему, що естетично прикрасить фасад та забезпечить якісне відведення дощової води з покрівель будь-яких об’єктів — маленьких альтанок, приватних котеджів, багатоповерхових будинків, великих комерційних та складських приміщень. Всі елементи системи  виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечують стабільний колір, надійну експлуатацію та довговічність використання.

Важливою частиною нашого асортименту є софіти для підшивки даху. Вони виготовляються виключно з первинного ПВХ, що гарантує їм безумовну функціональність і довговічність. Варто відзначити, що за кольорами софіти  завжди ідеально підходять до кольорів вікон будівлі  і таке поєднання  стильних елементів додає вишуканості всьому екстер’єру вашого будинку.